Czy grozi nam wojna religijna?

brak komentarzy Odsłon: 193816 czerwca br. działacze i sympatycy Patriae Fidelis ze Swindon oraz z Bristolu spotkali sie na projekcji filmu "Mój brat islamista", oraz na prelekcji pt. "Czy grozi nam wojna religijna?" dotyczacej zagadnienia ekspansji islamu w Europie.

Spotkanie miało miejsce w kameralnym lokalu w centrum Swindon, gdzie zgromadziło się kilkanaście osób, aby obejrzeć film oraz wysłuchać referatu traktującego o rosnącej aktywności społeczności muzułmańskiej w zachodniej Europie.

Film ukazał historię młodego Anglika, który po tragedii rodzinnej wpadł w sidła zastawione przez radykalnych muzułmanów i sam stał się dżihadystą. Referat wygłoszony po filmie pozwolił nam poznać więcej szczegółów na temat populacji muzułmanów w Europie, trendów demograficznych oraz zagrożeń jakie w związku z tym mogą płynąć dla naszej cywilizacji.

Warto odnotować, że specjalnym gościem naszego spotkania była dziewczyna z Polski, która w wieku kilkunastu lat dokonała konwersji na islam i jest wyznawcą tej religii.

Po zakończeniu głównej części spotkania zostały omówione sprawy organizacyjne oraz techniczne kwestie dotyczące działalności naszego stowarzyszenia w najbliższym czasie.

Do następnego!

TS

sw1
sw2
sw3
sw4
sw5
sw6
sw7
sw8
sw9

Ocena: 2 głosy
Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy. Możesz być pierwszy.

Dodaj komentarz

Imię/pseudonim: (zaloguj się):

Kod bezpieczeństwa:

Captcha

Treść komentarza: