Aktualności

Polacy dziękują Amo Singh za uratowanie 15-latka

33-letni Amo Singh nie wahał się ani chwili, gdy zobaczył, że 15-letni chłopak z Polski jest atakowany. Właściciel sklepu w miejscowości Stroud w Gloucestershire ruszył mu na pomoc i sam został również dotkliwie pobity. Efekt bójki: Singh ma złamany nadgarstek, szwy na głowie, siniaki na rękach, klatce piersiowej oraz plecach i szereg ogólnych potłuczeń.

Brawo za odwagę!

Polonia bardzo żywo zareagowała na jego bohaterstwo. We licznych komentarzach na Facebooku można było przeczytać prośby o zorganizowanie jakiejś formy pomocy dla Amo, w czasie gdy jest chory i nie może pracować. Ta byłby taki mały dowód wdzięczności okazany przez naszą społeczność. Akcja już jest, link do zbiórki też. Serdecznie prosimy w imieniu British Poles o przyłączenie się do zbiórki. Każdy, nawet najmniejszy, dar serca się liczy.

Możecie też wysłać kartkę na adres sklepu, z podziękowaniem za odwagę i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Na pewno też sprawi wiele radości:


Amo Singh
1-3 Queens Drive
Stroud
Gloucestershire GL5 4NR

Udostępniajcie wydarzenie, dołączajcie sami i zapraszajcie jak najwiecej znajomych. Pokażmy, że Polacy potrafią być wdzięczni!
Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1770133183302534/

Link do zbiórki: https://www.justgiving.com/crowdfunding/abo-singh

Dziękujemy!

AW