Aktualności

Wiosenne strzelanie w Bristolu

Wiosenne strzelanie w Bristolu #1Działacze i sympatycy Patriae Fidelis w hrabstwie Somerset powitali nadchodzącą wiosnę na strzelnicy sportowej oraz grillując w pięknej, górzystej okolicy. Humory dopisywały a kiełbasa i szaszłyki zyskując złocista barwę skusiły nawet obsługę i szefostwo miejsca naszego spotkania. Cześć z osób po raz pierwszy trzymała broń palną w rękach. Mimo zmęczenia po wystrzeleniu swojej puli kilkudziesięciu nabojów do latających pomiędzy drzewami rzutek nikt nie narzekał.
Bristolskie koło naszego stowarzyszenia zdążyło już wszystkich przyzwyczaić do tego typu wypoczynku. Organizowali już wspólne wyjścia na paintball oraz lasery. Teraz przyszła pora na naukę podstawowych zasad obchodzenia się z bronią palną i bezpieczne jej użytkowanie. Następnie przeszliśmy do nauki prawidłowej postawy strzeleckiej oraz poprawy celności w strzelaniu do ruchomego celu.

Użytkowanie strzelnicy sportowej umiejscowionej w lesie to sama przyjemność połączona z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Zapewne niedługo będą organizowane kolejne wypady. Chętnych, nie tylko z Bristolu – zapraszamy z nami.

K2
Wiosenne strzelanie w Bristolu #2 Wiosenne strzelanie w Bristolu #3 Wiosenne strzelanie w Bristolu #4 Wiosenne strzelanie w Bristolu #5 Wiosenne strzelanie w Bristolu #6 Wiosenne strzelanie w Bristolu #7