Aktualności

Dzień Dziecka w Swindon na sportowo

Dzień Dziecka w Swindon na sportowo #1W sobotę, pierwszego czerwca zorganizowaliśmy wspólny wypad do Purton (kilka mil od Swindon) na najlepsze pole paintballowe w okolicy. Zabawę zaczęliśmy w dwóch grupach, po dziewięć osób w każdej (było nas wszystkich razem 18).

Grupa pierwsza jako Żołnierze Wyklęci z biało-czerwonymi opaskami na rękach i druga jako Sowieci z opaskami na ramieniu koloru czerwonego. Oczywiście, nikt nie chciał być „czerwonym”, więc przed rozpoczęciem gry musieliśmy przeprowadzić losowanie, aby nikt nie czuł się pokrzywdzony.
Dzień był bardzo upalny, na szczęście teren bitwy został równo podzielony, z jednej strony mieliśmy teren otwarty z całym mnóstwem przeszkód oraz wraków pojazdów, a z drugiej – mały lasek, w którym oprócz naturalnych osłon jak rowy czy powalone drzewa, znajdowały się też małe bunkry. Walka trwała około czterech godzin, odczuwało się to przez następnych kilka dni, jednak było warto.

Polscy partyzanci rozbili sowiecką „hołotę” wynikiem 6 do 3, potwierdzając tym samym potęgę polskiego oręża… Tuż po zejściu z pola walki pojawił się pomysł zoorganizowania podobnego wydarzenia we wrześniu w Bristolu. To bardzo cieszy, bowiem, jak każdy wie, nie tylko poprzez wykłady i referaty samokształceniowe Polacy chcą się łączyć.

Czołem Wielkiej Polsce!

Dzień Dziecka w Swindon na sportowo #1 Dzień Dziecka w Swindon na sportowo #7 Dzień Dziecka w Swindon na sportowo #6 Dzień Dziecka w Swindon na sportowo #5 Dzień Dziecka w Swindon na sportowo #4 Dzień Dziecka w Swindon na sportowo #3 Dzień Dziecka w Swindon na sportowo #2