Aktualności

Czy grozi nam wojna religijna?

Czy grozi nam wojna religijna #116 czerwca br. działacze i sympatycy Patriae Fidelis ze Swindon oraz z Bristolu spotkali sie na projekcji filmu „Mój brat islamista”, oraz na prelekcji pt. „Czy grozi nam wojna religijna?” dotyczacej zagadnienia ekspansji islamu w Europie.Spotkanie miało miejsce w kameralnym lokalu w centrum Swindon, gdzie zgromadziło się kilkanaście osób, aby obejrzeć film oraz wysłuchać referatu traktującego o rosnącej aktywności społeczności muzułmańskiej w zachodniej Europie.

Film ukazał historię młodego Anglika, który po tragedii rodzinnej wpadł w sidła zastawione przez radykalnych muzułmanów i sam stał się dżihadystą. Referat wygłoszony po filmie pozwolił nam poznać więcej szczegółów na temat populacji muzułmanów w Europie, trendów demograficznych oraz zagrożeń jakie w związku z tym mogą płynąć dla naszej cywilizacji.

Warto odnotować, że specjalnym gościem naszego spotkania była dziewczyna z Polski, która w wieku kilkunastu lat dokonała konwersji na islam i jest wyznawcą tej religii.

Po zakończeniu głównej części spotkania zostały omówione sprawy organizacyjne oraz techniczne kwestie dotyczące działalności naszego stowarzyszenia w najbliższym czasie.

Do następnego!
TS
Czy grozi nam wojna religijna #2 Czy grozi nam wojna religijna #3 Czy grozi nam wojna religijna #4 Czy grozi nam wojna religijna #5 Czy grozi nam wojna religijna #6 Czy grozi nam wojna religijna #7 Czy grozi nam wojna religijna #8 Czy grozi nam wojna religijna #9 Czy grozi nam wojna religijna #1